06/12 03:45
 

Benfica

Basel

06/12 03:45
 

AS Roma

Qarabag

06/12 03:45
 

Chelsea

Atletico Madrid

06/12 03:45
 

Celtic

Anderlecht

06/12 03:45
 

Manchester United

CSKA Moscow

06/12 03:45
 

Bayern Munich

PSG

06/12 03:45
 

Barcelona

Sporting Lisbon

06/12 03:45
 

Olympiakos Piraeus

Juventus

05/12 19:00
FT 

Benfica U19

Basel U19

05/12 21:00
FT 

Barcelona U19

Sporting Lisbon U19

05/12 21:30
FT 

AS Roma U19

Qarabag U19

05/12 22:00
FT 

Celtic U19

Anderlecht U19

05/12 23:00
FT 

Manchester United U19

CSKA Moscow U19

05/12 23:00
FT 

Chelsea U19

Atletico Madrid U19

05/12 23:59
FT 

Olympiakos Piraeus U19

Juventus U19

06/12 01:00
FT 

Bayern Munich U19

PSG U19

05/12 23:59
FT 

Usm Alger

Us Biskra

05/12 20:15
 

Usm Alger U21

Us Biskra U21

06/12 04:00
 

Ca San Miguel

CA Fenix Pilar

06/12 08:05
 

Estudiantes de Caseros

Club Atletico Acassuso

06/12 04:00
 

Sportivo Barracas

Canuelas

06/12 04:00
 

Club Lujan

Deportivo Armenio

06/12 04:00
 

Sportivo Italiano

Justo Jose De Urquiza

06/12 04:00
 

Ituzaingo

San Martin Burzaco

06/12 04:00
 

Ferrocarril Midland

Sportivo Dock Sud

06/12 04:00
 

Yupanqui

Central Ballester

06/12 04:00
 

Victoriano Arenas

Liniers

06/12 04:00
 

Puerto Nuevo

Ca Atlas

06/12 05:00
 

Chaco For Ever

Crucero del Norte

05/12 18:30
FT 

Abahani Limited

Sheikh Russel KC

05/12 20:45
 

Chittagong Abahani

Team Bjmc

05/12 20:00
FT 

Juventude U20 Rs

Cr Flamengo Rj Youth

06/12 01:30
FT 

Ponte Preta Youth

Cruzeiro Youth

06/12 02:00
FT 

Fluminense Rj Youth

Defensor Sporting U20

06/12 05:15
 

Gremio Youth

Palmeiras Youth

05/12 23:30
FT 

Lokomotiv Plovdiv

Vereya

06/12 07:00
 

Union La Calera

San Marcos De Arica

05/12 23:00
FT 

Silkeborg If Reserve

Midtjylland Reserve

06/12 03:45
 

Harrogate Town

Kidderminster

06/12 03:45
 

Oxford City

Truro City

06/12 03:45
 

Margate

Bath City

06/12 03:00
 

Gillingham

Oxford United

06/12 03:00
 

Swansea City U23

Charlton Athletic

06/12 03:35
 

Bradford AFC

Oldham Athletic

06/12 03:45
 

Lincoln City

Accrington Stanley

06/12 03:45
 

Port Vale

Shrewsbury Town

06/12 03:45
 

Scunthorpe United

Leicester City U21

06/12 03:45
 

Swindon

Forest Green Rovers

06/12 03:45
 

Fleetwood Town

Chesterfield

06/12 03:45
 

Luton Town

West Ham United U23

06/12 03:45
 

Yeovil Town

AFC Wimbledon

06/12 03:45
 

Nantwich Town

Stourbridge

05/12 21:50
FT 

Notts County R

Burton Albion Reserve

05/12 21:00
FT 

Southend Utd Reserve

Swindon Reserve

06/12 03:30
 

Burgess Hill Town

Harlow Town

06/12 03:45
 

Billericay Town

Merstham

06/12 03:45
 

Dorking

Tonbridge Angels

06/12 03:45
 

Leiston

Enfield Town

06/12 03:45
 

Chesham United

Frome Town

06/12 03:45
 

Merthyr Town

Banbury United

06/12 03:45
 

St Neots Town

Kings Lynn

06/12 03:45
 

Kettering Town

St Ives Town

06/12 03:00
 

Afc Bournemouth U23

Wolves U23

05/12 19:30
FT 

Magdeburg U19

Sc Freiburg U19

06/12 02:30
 

Euskirchen

Bonner sc

06/12 01:00
FT 

Viktoria Berlin 1889

Budissa Bautzen

05/12 22:30
FT 

AIFF XI

Minerva Academy

05/12 18:30
FT 

Santa Cruz Club Of Cavelossim

Salgaocar Sports Club

05/12 16:30
FT 

Mohammedan Sc U18

Calcutta Sports Association U18

05/12 19:30
FT 

Esteghlal Khozestan

Sanat-Naft

05/12 19:30
FT 

Pars Jonoubi Jam

Siah Jamegan Khorasan

05/12 19:30
FT 

Saipa

Peykan

05/12 23:00
FT 

Maccabi Tzur Shalomu19

Ms Julis U19

06/12 01:15
FT 

Hapoel Raanana Womens

Maccabi Kishronot Hadera Womens

06/12 01:45
FT 

Ironi Ramat Hasharon Womens

As Tel Aviv University Womens

06/12 02:40
 

Bnot Netanya Womens

Girls Soccer Academy Womens

05/12 21:30
AET 

Renate Ac

Feralpisalo

90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-2], Renate Ac win
05/12 19:00
 

Olimpia Asuncion Reserves

Libertad Asuncion Reserves

05/12 20:10
FT 

Al Mojzel

Al Watani

05/12 22:30
FT 

Al Nojoom

Al Qaisoma

05/12 22:30
FT 

Al Khaleej Club

Hajer

05/12 23:20
FT 

Al Wehda Mecca

Najran

06/12 00:40
FT 

Al-Raed

Al Hilal

05/12 21:00
 

Ross County U20

Dundee U20

05/12 21:30
 

Aberdeen U20

Partick Thistle U20

05/12 22:00
 

Hibernian U20

Kilmarnock U20

06/12 02:00
 

Dundee United U20

Hamilton U20

06/12 02:00
FT 

St Mirren U20

Motherwell U20

06/12 03:35
 

Queen Of South U20

Clyde U20

06/12 04:00
 

East Kilbride U20

Albion U20

06/12 04:05
 

Livingston U20

Alloa Athletic U20

06/12 03:45
 

Stranraer

Raith Rovers

06/12 03:45
 

Stirling Albion

Peterhead

05/12 20:00
 

Radnicki Pirot U19

Brodarac U19

05/12 23:59
FT 

Nitra

Spartak Trnava

06/12 01:30
FT 

Kaizer Chiefs FC

Maritzburg United

06/12 01:30
FT 

Mamelodi Sundowns

Baroka

06/12 01:30
FT 

Orlando Pirates

Supersport United

05/12 23:00
FT 

Ud Levante B

Recambios Colon Cd

06/12 02:00
FT 

Villarreal

Cd Bunol

06/12 03:00
 

Cd Roda

Elche Cf Ilicitano

06/12 03:15
 

Eldense

Orihuela CF

06/12 03:30
 

Ud Rayo Ibense

UD Alzira

05/12 17:30
FT 

Colombo

Sri Lanka Air Force

05/12 17:45
FT 

Navy Sc

New Youngs Sc

05/12 20:30
FT 

Ca Juventud Reserve

Wanderers Reserve

05/12 21:00
FT 

Ia Sud America Reserve

Nacional De Montevideo Reserves

05/12 20:00
FT 

Oriental U19

Huracan U19

05/12 17:00
 

Song Lam Nghe An U21

Viettel U21

05/12 19:30
FT 

Becamex Binh Duong U21

Hoang Anh Gia Lai U21

05/12 16:00
FT 

Timor Leste

Philippines

05/12 16:00
FT 

Tuvalu

New Caledonia

05/12 18:55
FT 

Zanzibar

Rwanda

05/12 19:00
FT 

Chinese Taipei

Laos

05/12 20:00
FT 

South Sudan

Ethiopia

05/12 21:10
FT 

Kenya

Libya

05/12 23:15
FT 

Al Ahli Doha U23

Al Kharitiyath Sc U23

05/12 23:15
FT 

Al Sailiya U23

Al Khor Sc U23

06/12 03:45
 

Rugby Town

Walsall Xi

06/12 03:45
 

Alfreton Town

Matlock Town

06/12 03:45
 

Abbey Hey

Trafford

06/12 03:45
 

Prescot Cables

Bootle

06/12 03:45
 

Burscough

Litherland Remyca

06/12 03:45
 

Boreham Wood

Stevenage Borough

06/12 03:45
 

East Thurrock United

Waltham Abbey

06/12 03:45
 

Bowers Pitsea

Chelmsford City

06/12 03:45
 

Glossop North End

Ilkeston Town

06/12 03:45
 

Corinthian Casuals

Dulwich Hamlet

06/12 03:45
 

Solihull Moors

Hednesford Town

06/12 03:45
 

Eastbourne Borough

Worthing

06/12 03:45
 

Belper Town

Long Eaton Utd

06/12 03:45
 

Shaw Lane Aqua

Wombwell Main

06/12 03:45
 

Basford Utd

Clifton All Whites

06/12 03:45
 

Selby Town

Halifax Town

Powered by Soccer Live Scores
Soccer Live Scores